14.4. – 21.kolo: Union Čelákovice – SKR 2:0 /2:0/

14.04.2013 19:15

Výjezd na hřiště předposledního týmu se stal velkou blamáží. Držení balonu je pěkné, ale pokud se hráči bez míče nepohybují a přihrávky nesměřují do volného prostoru, stačí soupeři jen důsledně přistupovat a jeho branku neohrozíme. Když se pak přidá hrůzostrašná chyba, jako ta v 17. minutě, kdy si stopeři nesmyslně posouvali míč přes střed hřiště na hranici vápna, tak je na průšvih zaděláno – 1:0. Následující minuty nepřinesly žádnou šanci, domácí si pohlídali útočníky „na tělo“ a dlouhé míče jejich brankář. Ve 35. minutě došlo k naivnímu kontaktu těsně před pokutovým územím a následný trestný kop prosvištěl do spodního rohu – 2:0. Ve druhém dějství se sice hrálo až na malé vyjímky na polovině Čelákovic. Domácí ale nezměrnou bojovností všechny pokusy o proniknutí před branku blokovali, nebo zasáhl gólman. ten vytěsnil Mužíkův centr na břevno, zlikvidoval Krupičkovu střelu zblízka. Někdy mu pomohli i rakovničtí. Sekunda v dobré pozici místo zakončení zasekával zpět a nahrával. Poslední možností změnit skóre byla penalta v 69. minutě, ale ta skončila na břevně.

Sestava:

Helebrant Tomáš - Galia Michael - Mužík Pavel, Krob Jiří, Titlbach Dominik - Sekunda Matěj, Ludvík Tomáš, Čech Jan, Hamouz Robert – Haifler Jaroslav, Krupička Martin.