21.4. – 22.kolo: SKR – SK Polaban Nymburk 2:0 /0:0/

21.04.2013 17:52

Branky: Čech Jan, Haifler Jaroslav

V dalším domácím utkání během jediného týdne si drželi domácí téměř neustálou převahu. Několik nebezpečných průniků Haiflera a Krupičky především po chytrých nahrávkách Čecha likvidoval jistý brankář Nymburka. Ten si poradil i s centrovanými míči po trestných kopech. Po pětadvaceti minutách jakoby hráči SKR čekali, že se soupeř porazí sám, a výsledkem byly dvě-tři nebezpečné rychlé akce. Ta ve 33. minutě se jevila pro hosty nadějně, ale zakončení nebylo přesné. Odpovědí byla závěrečná akce poločasu po ose Čech – Haifler, jehož zpětnou přihrávku trojice Rakovničanů předběhla.

Do druhé půle vlétli hráči SKR s odhodláním skórovat a hned ve 39. minutě se po prudké křížné přihrávce Haiflera dostal do náběhu zprava Čech, jenž s přehledem zakončil – 1:0. Ve 45. zahrozil ještě jednou hostující Polaban. Po dlouhém nákopu se ocitl útočník u míče na vápně dříve než Helebrant, ale mířil nad. Ve 47. minutě pak přišlo uklidnění. Na Krupičkův trestňák si naskočil před gólmanem Haifler a hlavou poslal míč k tyči – 2:0. V dalším průběhu už domácí soupeře k ničemu nepustili. Z jejich možností stojí za zmínku průnik Čecha a zpětná přihrávka, kterou opět trojice spoluhráčů přeběhla. A Cajthamlova dělovka po odraženém rohu. Tu však bránící fotbalisté zblokovali.

Jisté vítězství, kterému chybělo dřívější rozhodnutí.

Sestava:

Helebrant Tomáš - Galia Michael - Beneš Jiří, Krob Jiří, Titlbach Dominik (58. Cajthaml Lukáš) – Sekunda Matěj (36. Mužík Pavel), Hamouz Robert, Ludvík Tomáš, Čech Jan (58. Dyršmíd Matěj)  – Haifler Jaroslav, Krupička Martin.