6.10. – 9.kolo: Sparta Kutná Hora – SKR 1:1 /1:0/

06.10.2012 18:43

Branka: Mužík

První poločas rakovničtí prospali. Naprosto fatálně se to projevilo v 5. minutě. Umístěný trestný kop z 25ti metrů skočil na kluzkém terénu a Helebrant ho jen vyrazil. Obrana komplet zaspala a domácí dostali dvojnásobnou možnost dorážky – 1:0. Za zmínku z prvního poločasu stojí další trestňák z 21. minuty, který vytáhl rakovnický gólman z růžku. Ihned po přestávce poslal Mužík míč po Krupičkově rohu z voleje vedle. Ve 43. minutě vyprodukovala obrana SKR zmatek, po němž se sunul míč za brankovou čáru. Benešova snaha míč zastavit skončila v pádu rukou a tedy penaltou. Tu Helebrant zlikvidoval a následný rychlý brejk odvrátili domácí  na půlící čáru, odkud vyslal Robert Hamouz do křídla Čecha. Jeho drzý slalom skončil ideální přihrávkou na Mužíka před odkrytou bránu – 1:1. Převaha hostů v následujících minutách rostla a v závěrečné pětiminutovce se změnila v souvislý tlak. Střelu Lukáše Hamouze vytáhl brankář na roh. Po sérii rohových kopů nedokázali hlavou dopravit míč do sítě Galia ani Krob.