8.6. – 29.kolo: FC Velim – SKR 4:1 /3:0/

08.06.2013 19:01

Branka: Krob

Na krásném velimském pažitu bylo za slunečného sobotního dopoledne k vidění mnoho zajímavého. Bohužel, hráči SKR se v úvodních minutách proměnili v diváky, kteří přihlíželi, jak jde soupeř razantně a jednoduše za góly. Ve 2. minutě překvapil zadáky hostů rychlý odskok míče na vlhkém trávníku a domácí útočník se tak dostal zadarmo do výhodné střelecké pozice – 1:0. V 5. minutě nedosáhl Helebrant na rohový kop a kapitán Velimi za přihlížení bránících nekompromisně hlavou zvýšil – 2:0. A hororový úvod zakončil ve 13. minutě Krob, který netrefil před Helebrantem centrovaný trestňák a brankář tak nedokázal zasáhnout – 3:0! V 15. minutě se po rychlé narážečce dostal ke střele z vápna Čech a protáhl domácího gólmana. Ve 22. minutě pálí Krob po centru z trestného kopu z voleje nad a ve 26. vykopnou jeho hlavičku obránci z branky. Domácí hrozili neustále bleskovými výpady s jednoduchým zakončením, jež bylo v kombinaci s vlhkým trávníkem velmi nebezpečné.

Ve 37. minutě prošel z pravé strany do pokutového území Mužík. Místo přihrávky „pod sebe“ volil zakončení, ale brankář byl na místě. Následně v souboji s ním neuspěli Haifler (hlavou) ani Hamouz. Ve 45. minutě musel s vypětím všech sil napravit Helebrant svoji chybu při vyběhnutí. Ve 49. pak po rohovém kopu marně sledoval opět zcela volného hlavičkujícího hráče domácích – 4:0. Naději mohl vykřesat v 52. minutě Haifler, ale při úniku za obránce byl velimský gólman u míče o chvilku dříve. Další hráči ve žlutých dresech této situaci přihlíželi z uctivé vzdálenosti, takže se k odraženému míči nedostali. Gól naděje padl v 63. minutě. Krob osamocen trefil hlavou po trestném kopu Hamouze – 4:1. Z naděje se ale každou minutou stávala marnost.

Sestava:

Helebrant Tomáš – Galia Michael - Sekunda Matěj, Krob Jiří, Beneš Jiří (36. Cajthaml Lukáš) – Hamouz Robert, Ludvík Tomáš, Čech Jan,Titlbach Dominik (42. Hruška Pavel) – Haifler Jaroslav, Mužík Pavel (67. Dyršmíd Matěj).